MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU A VYZKOUŠENÍ NA ADRESE PEŠLOVA 5, PRAHA 9.

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ

Půjčte si dětský nebo nákladní cyklovozík, příp. i s elektrokolem.

NYNÍ NABÍZÍME I MIMINKOVNÍK DO VOZÍKŮ THULE

Ceník půjčovného

Cyklovozíky a příslušenství

Model

Počet dětí/velikost Přislušenství 1 den Víkend
(pá - po)
Týden Den navíc Vratná kauce Volné termíny

Thule Coaster XT

2 Cyklo a kočárkový set 350 500 1 000 300 5 000 Kalendář

Qeridoo Kidgoo1 Sport

1 Cyklo a kočárkový set 650 900 1 900 300 7 000 Není k dispozici
Thule Chariot Cross 1 1 Cyklo a kočárkový set 750 1 000 2 100 300 7 000 Kalendář
Thule Chariot Cross 2 2 Cyklo a kočárkový set 800 1 100 2 200 300 7 000 Kalendář

Croozer Cargo L Pakko RED

135l 400 750 1 600 300 5 000 Kalendář

Miminkovník Thule

1 150 350 450 100 1 000 Kalendář

Rezervace:

pomocí rezervačního formuláře níže, e-mailem na bikenine@bikenine.cz nebo
telefonem či sms na tel.: 792 545 888


Nyní můžete zkontrolovat aktuálně dostupné termíny v tabulce přístupné přes odkaz "Kalendář"


Na delším zapůjčení vozíku se můžeme samozřejmě domluvit.

Vratná kauce se skládá pouze v hotovosti

Půjčovné lze hradit kartou nebo hotově, ideálně okamžitým bankovním převodem

Vozíky lze jednodušše připojit za jízdní kolo s rychloupínákem. U pevných os záleží na jejich délce, může být zapotřebí delší osa.

Jedná se o vozíky:

Thule Coaster XT

Qeridoo Kidgoo 1

Thule Chariot Cross 1

Thule Chariot Cross 2

Na vyzvednutí a vrácení vozíku se můžeme domluvit (např. víkend může být již od pátku 10:00 do pondělí 18:00), jednodušše záleží na domluvě. 


Zdá se, že jste se rozhodli využít našich služeb a půjčit si cyklovozík. Pochopitelně, tento proces může být pro někoho nového trochu matoucí. Mohli byste mít otázky, jak cyklovozík správně připojit, nebo jak jej složit a uložit na určené místo. Ale nebojte se, jsme tady, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací.

Nejprve vám ukážeme, jak cyklovozík správně připojit. Tento proces je jednoduchý a bezpečný, pokud víte, na co se zaměřit. Projdeme si jej krok za krokem, abyste měli jistotu, že to děláte správně. Ukážeme vám, kde jsou umístěné jednotlivé součástky pro připojení a jak je správně použít. Vysvětlíme vám také, jaký je význam jednotlivých prvků a proč je důležité je připojit správně.

Pokud jde o složení cyklovozíku, i tady vám poskytneme detailní návod. Vysvětlíme vám, jaké části je třeba složit a jak to udělat tak, aby byl cyklovozík přepravitelný a nezabral příliš mnoho místa.

Celý tento proces vám před vypůjčením cyklovozíku ukážeme a vysvětlíme. Chceme, abyste byli se vším dobře seznámeni a cítili se pohodlně. Naši zaměstnanci jsou zde, aby vám pomohli a vysvětlili vše potřebné. 

Vězte, že náš tým je vždy připraven odpovědět na vaše otázky a poskytnout vám veškerou potřebnou pomoc. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli a učinili vaši zkušenost s námi co nejlepší. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.


Bezpečnost na prvním místě: Proč si vybrat dětský cyklovozík?

Bezpečnost na prvním místě: Proč si vybrat dětský cyklovozík?

S narůstající popularitou cyklistiky jako rodinné aktivity se stále více rodičů rozhoduje pro dětské cyklovozíky, aby mohli své děti bezpečně a pohodlně zapojit do svých výletů. Cyklovozíky nabízejí mnoho výhod, které mohou zlepšit zážitek z jízdy jak pro rodiče, tak pro děti. Na druhé straně, jako každé jiné vybavení, mají i své nevýhody, které je třeba zvážit. V tomto článku se podrobněji podíváme na výhody a nevýhody dětských cyklovozíků a porovnáme je s alternativními cyklosedačkami, abychom vám pomohli udělat informované rozhodnutí o tom, který typ přepravy je pro vaši rodinu nejvhodnější.