MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU A VYZKOUŠENÍ NA ADRESE PEŠLOVA 5, PRAHA 9.

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ

429 Kč

Na objednávku - Obvyklá doba doručení 5-7 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
KNOG

Knog Oi Bell Classic Large je unikátní zvonek na kolo, který nemá konkurenci. Jedinečný kovový vzhled ani zdaleka nepřipomíná tradiční nudné zvonky, naopak působí velmi elegantně. Úžasný zvuk hladí uši, ale zároveň je dostatečně hlasitý. Verze large je určená pro oversize řídítka (23,8 až 31,8 mm). V balení je i inbusový klíč k montáži. Více

Kód produktu: P000012 Doprava a platba

Představujeme vám KNOG ZVONEK OI CLASSIC LARGE - absolutní game changer ve světě zvonečků na kolo. Pokud vás unavuje průměrnost a hledáte něco opravdu výjimečného, tento zvonek je pro vás jako stvořený. 

Design zvonku KNOG OI CLASSIC LARGE překonává veškerá vaše očekávání. Nudný kolo zvonek? To už je passé. S tímto zvonečkem se stane vaše kolo okamžitě ikonou na kterékoliv cyklostezce. Jeho elegantní kovový vzhled inspirovaný moderním designem vás zaručeně dostane. Je to zvonek, který se nepotřebuje skrývat, ale naopak se chce ukazovat.

Zvuk tohoto zvonečku je jako hudební symfonie pro vaše uši. Je dostatečně hlasitý, aby upozornil na vaši přítomnost, ale přitom nevtíravý a příjemný. Neztrácejte čas s obyčejnými zvonečky, které zní jako plechovka. Výběr zvonku KNOG OI CLASSIC LARGE je výběrem kvality, výjimečnosti a stylu. 

Velikost LARGE je navržena pro oversize řídítka (23,8 až 31,8 mm), takže pasuje na většinu kol. V balení najdete i inbusový klíč pro snadnou montáž.

A ještě něco, co oceníte - váha. KNOG ZVONEK OI CLASSIC LARGE váží pouhých 25 gramů. Takže i když na vaše kolo přidáte styl a eleganci, nezatížíte ho zbytečnými kilogramy.

Zde jsou klíčové benefity, které vás přesvědčí, že KNOG ZVONEK OI CLASSIC LARGE je jediný zvonek, který byste měli zvážit:

1. Unikátní a moderní design, který z vašeho kola udělá okamžitého eye-catcher.
2. Skvělý zvuk, který je dostatečně hlasitý, ale zároveň příjemný pro uši.
3. Snadná montáž díky přiloženému inbusovému klíči.
4. Lehký a kompaktní s váhou pouze 25g, takže na vašem kole přidá styl bez zbytečného zatížení.
5. Velikost LARGE, která je ideální pro většinu oversize řídítek.

KNOG ZVONEK OI CLASSIC LARGE - protože vaše kolo si zaslouží být slyšet. A ve stylu.

BARVA: Black

ROZMĚRY: 70 x 49 x 15 mm

VÁHA: 25g