OD 17.2. DO 24.2. DOVOLENÁ

VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY BUDOU ODESLÁNY V PONDĚLÍ 26.2.

1 039 Kč

Na objednávku - Obvyklá doba doručení 5-7 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
KNOG

Sada designových blikaček Knog Blinder Mini Niner Twinpack je vylepšenou verzí blikaček Blinder 1. Teď jsou 100% voděodolné, mají lepší zapínání a vyměnitelné silikonové gumičky na různé šířky sedlovek. Za výhodnou cenu tak dostaneš přední a zadní blikačku s 5 režimy svícení a USB nabíjením. Více

Kód produktu: P00008 Doprava a platba

Představujeme Knog Blinder Mini Niner Twinpack Black - vaše dokonalé společníky na cestách, které vám poskytnou bezpečnost, pohodlí a vysoký výkon za výhodnou cenu. Tato sada přední a zadní blikačky je vybavena nejnovější technologií a designem, který vás bude vždy vystavovat na první místo.

Každý z těchto malých siláků je vybaven 9 diodami, které vytvářejí intenzivní světlo se světelným výkonem 20 lumenů u přední blikačky a 11 lumenů u zadní. To znamená, že budete vždy viděni, ať už jedete jakýmkoli terénem nebo za jakýchkoli světelných podmínek.

Knog Blinder Mini Niner Twinpack Black je vybaven 5 režimy svícení, díky čemuž můžete přizpůsobit intenzitu světla podle svých potřeb. Ať už potřebujete nějaké to světlo na prozkoumávání stezek nebo jemný blesk, aby vás ostatní viděli na rušné silnici, tyto blikačky to zvládnou.

Voděodolnost je další obrovskou výhodou těchto blikaček. Ať už se vydáte na jízdu v dešti nebo mlze, můžete si být jisti, že vaše blikačky zůstanou plně funkční a bezpečné.

Nabíjení je snadné a pohodlné díky integrovanému USB portu. Můžete si být jisti, že vaše blikačky budou vždy připravené na další dobrodružství.

Největší benefity produktu:
1. Vysoce viditelné: s výkonnými 20 lumeny u přední blikačky a 11 lumeny u zadní jste vždy vidět.
2. Různé režimy svícení: 5 režimů svícení vám umožní přizpůsobit světlo podle svých potřeb.
3. Voděodolné: Tyto blikačky jsou 100% voděodolné, takže je můžete používat v jakémkoli počasí.
4. Snadné nabíjení: S USB nabíjením jsou vaše blikačky vždy připravené na akci.
5. Výhodná cena: Za skvělou cenu dostanete sada přední a zadní blikačky s nejnovějšími funkcemi a vysokou kvalitou.

MÓD/SVÍTIVOST/VÝDRŽ: Přední: Svícení silné/2,5 h ; Svícení slabé/3,5 h ; Blikání/3 h ; Blikání nepravidelně rychle/3,5 h ; Blikání pomalu/11 h , Zadní: Svícení silné/2,5 h ; Svícení slabé/3,5 h ; Blikání/3 h ; Blikání n

POČET DIOD: 9 x 9

POČET MÓDŮ: 5

ROZMĚRY: 31 x 31 x 14mm

SVĚTELNÝ VÝKON: 20 lumenů přední/ 11 lumenů zadní

TYP BATERIE: LI-Pol

NABÍJENÍ: USB

VÁHA: 18g/18g