MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU A VYZKOUŠENÍ NA ADRESE PEŠLOVA 5, PRAHA 9.

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ

1 479 Kč

Na objednávku - Obvyklá doba doručení 5-7 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
KNOG

S přední a zadní blikačkou Knog Blinder X se Vaše cesty stanou bezpečnější. Výkon úctyhodných 200 lm přední a 100 lm zadní, 100% vodotěsnost a USB nabíjení, co víc si od malého 34g/kus světla přát. Více

Kód produktu: P000163 Doprava a platba

Zářte bezpečím a svěžím stylem na každé jízdě s novou přední a zadní blikačkou KNOG Blinder X TWINPACK! Tato kombinace přední a zadní blikačky na jízdní kolo či elektrokolo je prostě nezbytná pro každou jízdu, ať už jste na silnici nebo na horských stezkách. 

S osmi režimy světla, včetně stálého svícení, rychlého blikání, dvou variant organic blesku a ekonomického blikání, se s touto sadou blikaček stanete nepřehlédnutelným. Navíc díky efektivním LED čipům na desce (COB), které poskytují maximální úroveň jasu až do 90% doby kapacity baterie pro každý režim, budete vždy viděni.

Nabíjení této blikačky je také hračka díky integrovanému USB. Žádné kabely, žádné zbytečné komplikace. Jen připojíte přímo k USB portu a po chvilce můžete pokračovat v jízdě. 

Zadní blikačka KNOG Blinder X TWINPACK je také 100% vodotěsná. Všem povětrnostním vlivům odolává na výbornou, takže vás nenechá na holičkách ani v dešti.

A co je nejlepší? Výdrž baterie. S touto blikačkou můžete jet na maximum až 2,5 hodiny nebo až úžasných 60 hodin v režimu eco-flash. 

Mezi další užitečné funkce patří indikátor nízké baterie a jednoduché upnutí na kolo díky silikonovému pásku s kovovou sponou. Navíc s váhou pouhých 34 gramů jednoho světla ani nepocítíte, že jste přidali něco navíc.

Benefity produktu:
1. Osm režimů světla pro maximální viditelnost a bezpečnost.
2. Integrované USB pro snadné a pohodlné nabíjení bez potřeby kabelu.
3. 100% vodotěsnost, která vás ochrání před jakýmkoli počasím.
4. Neuvěřitelná výdrž baterie až 60 hodin v režimu eco-flash.
5. Lehká a jednoduchá instalace bez použití nářadí.

Nečekejte, dokud se nedostaví tma. Oslněte svět Zadní blikačkou KNOG Blinder X TWINPACK už dnes!

REŽIMY SVĚTLA: 8 režimů; Stálé svícení, rychlé blikání, organic blesk 1, organic blesk 2, eko blikání.

LED diody: Efektivní LED čipy na desce (COB), které poskytují maximální úroveň jasu až pro 90% doby kapacity baterie pro každý režim.

INTEGROVANÉ USB: Není potřeba žádný nabíjecí kabel, připojuje se přímo k USB portům a je navržen tak, aby odolával působení živlů.

100% VODOTĚSNÝ: Blinder je 100% vodotěsný proti všem povětrnostním vlivům.

VÝDRŽ BATERIE: Využijte nový Blinder na maximum po dobu 2,5 hodiny a nebo neuvěřitelných 60 hodin u režimu eco-flash.

BATERIE: Dobíjecí lithium-polymer USB.

UPNUTÍ NA KOLO: Silikonový pásek s kovovou sponou, instalovatelné  bez nářadí na trubky o průměru 22–40 mm.

INDIKÁTOR NÍZKÉ BATERIE: Červená kontrolka vedle tlačítka zapnutí / vypnutí zůstane svítit po dobu 2 sekund po vypnutí světla, pokud je baterie téměř vybitá.

VÁHA: Pouhých 34 gramů jednoho světla.