MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU A VYZKOUŠENÍ NA ADRESE PEŠLOVA 5, PRAHA 9.

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ

799 Kč

Na objednávku - Obvyklá doba doručení 5-7 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
KNOG

S přední blikačkou Knog Blinder Square se Vaše cesty stanou bezpečnější. Výkon úctyhodných 200 lm, 100% vodotěsnost a USB nabíjení, co víc si od malého 34g světla přát. Více

Kód produktu: P00001 Doprava a platba

Uvítejte světlo, které vám zaručeně otevře cestu – KNOG BLINDER SQUARE! Tato přední blikačka je hodně více než jen světlo, je to váš nezastupitelný společník na cestách, ať už jste začátečník nebo zkušený jezdec na kole. 

S osmi různými režimy světla je KNOG BLINDER SQUARE stvořen pro všechny druhy dobrodružství. Od stálého svícení, přes rychlé blikání pro zvýšenou viditelnost, až po dva režimy organic blesk pro chvíle, kdy potřebujete trochu výraznosti. 

Co víc, tento výjimečný produkt je vybaven efektivními LED čipy (COB), které garantují maximální úroveň jasu až po 90% doby kapacity baterie pro každý režim. Tím pádem vás Blinder nikdy neponechá ve tmě.

A co se týče nabíjení? Díky integrovanému USB se KNOG BLINDER SQUARE připojuje přímo k USB portům a je navržen tak, aby odolával působení živlů. 

Věříme, že jste také někdy zažili nepříjemný pocit, když jste zjistili, že vaše blikačka náhle přestala fungovat ve chvíli, kdy jste ji nejvíce potřebovali. Ale s KNOG BLINDER SQUARE nikdy nemusíte mít obavy. Tento produkt je 100% vodotěsný a odolný proti všem povětrnostním vlivům. 

Spolehnete se tak na jeho dokonalý výkon za jakýchkoli podmínek - ať už je to prudký déšť, silný vítr nebo dokonce sněhová vánice.

A nyní pět důvodů, proč si vybrat KNOG BLINDER SQUARE:

1. Osm režimů světla - pro každou příležitost a podmínku.
2. Efektivní LED diody – pro maximální jas až do 90% doby kapacity baterie.
3. Integrované USB – pro snadné a rychlé nabíjení kdekoli.
4. 100% vodotěsný – pro bezproblémové použití za každého počasí.
5. Výdrž baterie až 60 hodin – takže vás blikačka nikdy nenechá na houpačkách.

KNOG BLINDER SQUARE – vaše světlo na cestách!

REŽIMY SVĚTLA: 8 režimů; Stálé svícení, rychlé blikání, organic blesk 1, organic blesk 2, eko blikání.

LED diody: Efektivní LED čipy na desce (COB), které poskytují maximální úroveň jasu až pro 90% doby kapacity baterie pro každý režim.

INTEGROVANÉ USB: Není potřeba žádný nabíjecí kabel, připojuje se přímo k USB portům a je navržen tak, aby odolával působení živlů.

100% VODOTĚSNÝ: Blinder je 100% vodotěsný proti všem povětrnostním vlivům.

VÝDRŽ BATERIE: Využijte nový Blinder na maximum po dobu 2,5 hodiny a nebo neuvěřitelných 60 hodin u režimu eco-flash.

BATERIE: Dobíjecí lithium-polymer USB.

UPNUTÍ NA KOLO: Silikonový pásek s kovovou sponou, instalovatelné  bez nářadí na trubky o průměru 22–40 mm.

INDIKÁTOR NÍZKÉ BATERIE: Červená kontrolka vedle tlačítka zapnutí / vypnutí zůstane svítit po dobu 2 sekund po vypnutí světla, pokud je baterie téměř vybitá.

VÁHA: Pouhých 34g.