MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU A VYZKOUŠENÍ NA ADRESE PEŠLOVA 5, PRAHA 9.

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ

1 139 Kč

Na objednávku - Obvyklá doba doručení 5-7 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
SPORTARSENAL

Vybavte se BRAŠNOU ART. 312 VE ŽLUTÉ BARVĚ a nechte se unést na vlně dobrodružství s vědomím, že vaše vybavení je v bezpečí. Více

Kód produktu: SA001 Doprava a platba

  BRAŠNA VELKOOBJEMOVÁ VODOTĚSNÁ ART. 312 ŽLUTÁ

  Představujeme vám BRAŠNU, KTERÁ JE VELKOOBJEMOVÁ, VODOTĚSNÁ – nezbytného společníka pro každého dobrodruha a cyklistu, který touží po bezstarostných expedicích bez ohledu na počasí. Tato špičkově vyvinutá brašna je výsledkem pečlivé spolupráce s extrémními cestovateli, aby splnila i ty nejnáročnější podmínky.

  Díky rolovacímu systému zapínání si s touto brašnou hravě poradíte s regulací objemu, ať už vyrážíte na krátký výlet nebo plánujete měsíční putování. Vnitřní plastová výztuha zajišťuje perfektní usazení a držení tvaru, což oceníte jak na kole, tak při přenášení.

  Alu háky s nastavitelnou roztečí a pojistkou zajistí, že brašna bude pevně držet na nosiči, a gumicuk s háčkem umožní další bezpečné přichycení. Reflexní potisk na bocích i čele zase zvýší vaši viditelnost a bezpečnost i v šeru.

  Brašna je vyrobena z materiálu s 100% vodotěsnými švy, které jsou vysokofrekvenčně svařované, což zaručuje, že vaše věci zůstanou suché za každých okolností. A když vaše dobrodružství skončí, stačí brašnu jednoduše očistit mýdlovou vodou a interiér vytřít vlhkým hadříkem.

  5 přesvědčivých odrážek s největšími benefity produktu:

  1. Vodotěsnost na cestách: Díky 100% vodotěsným švům a rolovacímu systému zapínání vaše věci zůstanou v suchu i během nejtěžších přívalů deště.
     
  2. Flexibilní objem: Velký objem brašny lze snadno přizpůsobit množství vašeho nákladu, což vám umožní vzít si s sebou vše potřebné bez kompromisů.

  3. Odolná konstrukce: Vnitřní plastová výztuha a pevné Alu háky zajistí, že brašna drží tvar a zůstane na místě i v náročném terénu.

  4. Bezpečnostní prvky: Reflexní potisk zvyšuje vaši viditelnost a bezpečnost na cestách, zvláště za snížené viditelnosti.

  5. Snadná údržba: Po návratu z expedice je čištění brašny hračka, stačí mýdlová voda a vlhký hadřík, a je opět připravena na další dobrodružství. 

  Vybavte se BRAŠNOU ART. 312 VE ŽLUTÉ BARVĚ a nechte se unést na vlně dobrodružství s vědomím, že vaše vybavení je v bezpečí.

   

  VÝBAVA 

  • rolovací systém zapínání brašny pro snadnou regulaci objemu
  • Alu háky s nastavitelnou roztečí a pojistkou
  • gumicuk s háčkem pro přichycení k nosiči
  • reflexní potisk na bocích i čele brašny

  UŽITÍ 

  • dálkové klimaticky náročné cyklo expedice
  • extrémní počasí
  • doporučujeme kombinaci s art. 313
  • doporučujeme kombinaci s nosiči Art.001, 201, 204, 215, 216 a 217

  MATERIÁL A ÚDRŽBA

  • 100% vodotěsné švy - vysokofrekvenčně svařované
  • brašnu čistěte mýdlovou vodou
  • interier brašny vytírejte vlhkým hadříkem a nechte vyschnout

  ROZMĚRY: 33 x 17 x 38 cm

  HMOTNOST: 910 g

  OBJEM: 20 l

  MATERIÁL: PES/PVC

  Objem 20l