OSOBNÍ PŘEDÁNÍ MOŽNÉ I V DEN OBJEDNÁNÍ PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ V ULICI PEŠLOVA, PRAHA 9 - VYSOČANY.

2 699 Kč

Na objednávku - Obvyklá doba doručení 5-7 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
APIDURA

Představujeme Vám naši jedinečnou brašnu Apidura Expedition Frame Pack Compact (5,3l)! Tento dokonalý produkt nabízí perfektní řešení pro všechny cyklisty, kteří se nebojí výzev a na svých cestách touží po maximální odolnosti a ochraně.  Více

Kód produktu: API066 Doprava a platba

Představujeme Vám naši jedinečnou brašnu Apidura Expedition Frame Pack Compact (5,3l)! Tento dokonalý produkt nabízí perfektní řešení pro všechny cyklisty, kteří se nebojí výzev a na svých cestách touží po maximální odolnosti a ochraně. 

Tato nepromokavá rámová brašna je navržena s ohledem na každý detail - odolný materiál, který nejen, že odolá nepříznivým podmínkám, ale navíc není sešitý, nýbrž svařován. Díky tomuto unikátnímu bezešvému zpracování je brašna 100% nepromokavá. To znamená, že můžete jet v jakémkoli počasí, aniž byste se museli obávat, že se Váš cenný náklad zmokne.

Velikost a tvar brašny jsou dimenzovány tak, aby pasovaly do rámů různé velikosti a geometrie. Bez ohledu na to, jaký typ kola vlastníte, tato brašna je ideální volbou pro Vás!

Navíc s objemem 5,3l máte dostatek prostoru pro vše, co potřebujete na své dobrodružství vzít. Ať už jde o náhradní oblečení, jídlo na cestu nebo nářadí na opravy, s touto brašnou budete mít vše po ruce.

5 hlavních benefitů produktu:

1. 100% nepromokavý materiál - Vaše věci zůstanou vždy suché, bez ohledu na počasí.
2. Bezešvé zpracování - vysoká odolnost a dlouhá životnost brašny.
3. Univerzální tvar a velikost - brašna se hodí na jakoukoli velikost a geometrii rámu.
4. Objem 5,3l - dostatek prostoru pro všechny Vaše potřeby.
5. Odolný materiál - brašna vydrží i nejnáročnější výlety.

Objednejte si tuto brašnu již dnes a užijte si své cyklistické dobrodružství bez starostí!

Objem 5,3l