Osobní převzetí možné po předchozí domluvě na adrese Pešlova 5, Praha 9 - Vysočany

1 299 Kč

Na objednávku - Obvyklá doba doručení 5-7 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
APIDURA

Tato ultralehká vodotěsná brašna je vybavena vším, co potřebujete pro bezstarostné putování na kole. Více

Kód produktu: API053 Doprava a platba

Představujeme Vám Brašnu Apidura Expedition fork pack (4,5l) - vašeho nového parťáka na všechny vaše dobrodružné jízdy. Tato ultralehká vodotěsná brašna je vybavena vším, co potřebujete pro bezstarostné putování na kole.

Navržená pro všechny typy kol, tento výrobek je multifunkční a jednoduchý na připevnění pomocí dvou suchých zipů. Ať už plánujete delší výlet nebo jen odpolední projížďku, brašna Apidura Expedition fork pack nabízí dostatek prostoru pro vaše nezbytnosti.

Hlavní výhodou je její materiál. Vyrobená z vícevrstvého laminátu, brašna je nejen odolná vůči poškození, ale také vodotěsná. To znamená, že můžete přejíždět louže nebo se projet v dešti bez obav, že by se obsah brašny namočil.

Brašna je také navržena tak, aby se přebytečný vzduch snadno dostal ven pomocí bezdotykového ventilu.

*Upozorňujeme, že držák není součástí balení. Pro perfektní funkčnost a kompatibilitu doporučujeme použít držák Apidura, který je k dispozici v naší nabídce.

Hlavní výhody:

1. Ultralehká a vodotěsná: Brašna Apidura je navržena tak, aby byla lehká a nepřidávala váhu k vašemu kolu, zatímco udržuje vaše věci suché v jakémkoli počasí.

2. Odolnost: Díky vícevrstvému laminátu je brašna odolná proti poškození a dlouhodobému opotřebení.

3. Bezdotykový ventil: Tento chytrý design umožňuje snadno vypustit přebytečný vzduch z brašny, což ji činí kompaktnější a snazší na přepravu.

4. Univerzální připevnění: Brašna se jednoduše připevní k vidlici jakéhokoli kola pomocí dvou suchých zipů.

5. Dostatek prostoru: S objemem 4,5l, budete mít dostatek místa pro všechny vaše cestovní potřeby, od jídla a pití po náhradní oblečení a další vybavení. 

Nenechte se omezovat a užijte si svobodu na kole s brašnou Apidura Expedition fork pack.

Objem 4,5l