MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU A VYZKOUŠENÍ NA ADRESE PEŠLOVA 5, PRAHA 9.

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ

1 019 Kč

Na objednávku - Obvyklá doba doručení 5-7 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
APIDURA

S brašnou Apidura Expedition Cargo Cage Pack (1,3l) se na vás žádná cesta nebude zdát nemožná. Více

Kód produktu: API025 Doprava a platba

Brašna Apidura Expedition Cargo Cage Pack (1,3l) - Váš věrný parťák na každou dobrodružnou výpravu

S brašnou Apidura Expedition Cargo Cage Pack (1,3l) se na vás žádná cesta nebude zdát nemožná. Tento důmyslný přítel na cestách je speciálně navržen pro držák Apidura cargo cage a jemu podobné držáky. Díky svému nepromokavému vícevrstvému laminátu zůstane její obsah suchý i v nejdrsnějším počasí.

Brašna je rolovací, takže si můžete linií otevření přizpůsobit její objem podle svých potřeb. Nezáleží na tom, zda plánujete krátký výlet nebo dlouhodobější dobrodružnou výpravu - tato brašna je vždy připravena a pružně se přizpůsobí vašim potřebám.

Díky své univerzálnosti ji můžete připevnit na vidlici, dolní rámovku, nebo zadní stavbu. Brašna Apidura Expedition Cargo Cage Pack (1,3l) je všestranný pomocník, který se vejde prakticky kamkoliv.

Upozorňujeme, že brašnu lze použít pouze v kombinaci s držákem, nikoli samostatně. Představte si však svobodu, kterou získáte, když budete mít všechny své věci bezpečně uložené a přitom budete mít volné ruce.

5 přesvědčivých odrážek:

1. Nepromokavý materiál: Díky vícevrstvému laminátu je brašna Apidura Expedition Cargo Cage Pack (1,3l) perfektně nepromokavá a uchová vaše věci v suchu za jakéhokoliv počasí.
2. Flexibilní objem: Díky rolovacímu systému lze objem brašny snadno přizpůsobit vašim potřebám.
3. Univerzální umístění: Brašna se vejde na vidlici, dolní rámovku, nebo zadní stavbu - prostě všude, kde máte upínací body pro držáky.
4. Robustnost a odolnost: Brašna je vyrobená z odolných materiálů, které vydrží i náročné použití.
5. Zvyšuje bezpečnost: Při použití s držákem máte volné ruce a můžete se plně soustředit na řízení.

Objem 1,3l