Osobní převzetí možné po předchozí domluvě na adrese Pešlova 5, Praha 9 - Vysočany

999 Kč

Na objednávku - Obvyklá doba doručení 5-7 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
APIDURA

Během jízdy nikdy nebudete muset zastavovat a hledat to, co potřebujete - to vše bude mít své místo přímo na dosah ruky. Více

Kód produktu: API060 Doprava a platba

Představujeme Vám Apidura Backcountry Food Pouch - Vaši novou nezbytnou součást na kole. Tato praktická brašna vytvořená speciálně pro cyklisty, je nejen skvělým společníkem pro dlouhé výlety, ale také ideálním řešením pro každodenní potřebu snadného a rychlého přístupu k věcem.

Apidura Backcountry Food Pouch je navržena tak, aby se dokonale přizpůsobila vašemu kolu a nabídla vám co nejvíce pohodlí. Díky suchému zipu se snadno připevňuje na řidítka a představec, a díky stahovacímu pásku ke korunce vidlice je extrémně stabilní. Lze ji použít jednotlivě, nebo ve dvojici pro ještě větší úložný prostor.

Tato brašna je vyrobena z odolných a velmi lehkých materiálů, což vám zaručuje dlouhotrvající použití a nulovou zátěž. Ačkoliv je z nepromokavého materiálu, doporučujeme zabalit důležité věci do igelitu nebo vodotěsných obalů pro extra ochranu při silném dešti.

Nyní si představte, jak se vám život na kole stane snazší s Apidura Backcountry Food Pouch. Bez problémů se vejde lahve s pitím, telefon, GPS, nářadí, rukávy a jídlo. Během jízdy nikdy nebudete muset zastavovat a hledat to, co potřebujete - to vše bude mít své místo přímo na dosah ruky.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost zlepšit svůj cyklistický zážitek. Apidura Backcountry Food Pouch je tu pro vás!

Hlavní benefity:

- Snadná a rychlá montáž díky suchému zipu a stahovacímu pásku.
- Mimořádná stabilita a bezpečnost při jízdě.
- Velký úložný prostor pro všechny vaše nezbytnosti.
- Odolné a lehké materiály pro dlouhodobé použití.
- Extra ochrana pro vaše věci díky nepromokavému materiálu.

Objem 0,8l