Osobní převzetí možné po předchozí domluvě na adrese Pešlova 5, Praha 9 - Vysočany

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Modrá
Modrá
Červená
Červená
Oranžová
Oranžová

8 328 Kč

Na objednávku - Obvyklá doba doručení 5-7 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
BH

Ideální druhé kolo pro vaše malé cyklisty. Více

Kód produktu: K010-3 Doprava a platba

Představujeme BH Expert Junior 16, ideální druhé kolo pro vaše malé cyklisty. Toto kolo je vyrobeno z odolné slitiny pro maximální pevnost a dlouhodobou trvanlivost. Tento průkopnický model disponuje vidlicí Hi Tech, která zajišťuje měkké a pohodlné jízdy na různých terénech. 

Jeho představec i kliky z odolné slitiny, ve spojení s integrovaným hlavovým složením a kazetou s 16 zuby, zaručují plynulou a efektivní jízdu. Bezpečí na cestách je zajištěno brzdami Alhonga HJ-7011, které jsou snadno ovladatelné a spolehlivě brzdí v jakékoliv situaci.

Pláště Meghna M2011 poskytují skvělou trakci a odolnost proti defektu, zatímco odolné slitinové ráfky a náboje zaručují vyšší pevnost a nižší hmotnost. Comfort při jízdě zajišťuje pohodlné sedlo DDK 1211 na slitinové sedlovce, které lze nastavit podle výšky vašeho dítěte.

Řidítka Doble Hight s gripy od BH poskytují perfektní ovládání a pohodlí během jízdy. Bezpečnost je zajištěna také díky pedálům Fasteen NW-253, které zabraňují sklouznutí chodidel během jízdy.

Hlavní důvody, proč si vybrat BH Expert Junior 16:

1. **Odolný a lehký**: BH Expert Junior 16 je vyroben z kvalitní slitiny pro maximální pevnost a minimální hmotnost.

2. **Pohodlí a bezpečnost**: Přední a zadní brzdy Alhonga HJ-7011 poskytují výjimečnou brzdnou sílu, zatímco pohodlné sedlo DDK 1211 zajišťuje pohodlí během jízdy.

3. **Vynikající jízdní vlastnosti**: Díky vidlici Hi Tech a kvalitním komponentům se můžete spolehnout na plynulou a efektivní jízdu.

4. **Flexibilita pro růst**: S nastavitelnou sedlovkou lze kolo jednoduše přizpůsobit různým výškám, takže vaše dítě může na kole růst.

5. **Estetický vzhled**: BH Expert Junior 16 vypadá stejně skvěle, jak jezdí. Jeho moderní design a atraktivní barvy budou určitě zaujímat oči ostatních.

Parametry

Rám: Alloy
Vidlice: Hi Tech
Představec: Alloy
Hlavové složení: Integrované
Kliky: Alloy 28T
Kazeta: 16 T
Přední brzda: Alhonga HJ-7011
Zadní brzda: Alhonga HJ-7011
Pláště: Meghna M2011
Ráfky: Alloy
Náboje: Alloy
Sedlo: DDK 1211
Sedlovka: Alloy
Řidítka: Doble Hight
Gripy: BH
Pedály: Fasteen NW-253
Barva ModráČervenáOranžová
Velikost 16"