Osobní převzetí možné po předchozí domluvě na adrese Pešlova 5, Praha 9 - Vysočany

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

146 998 Kč

Na dotaz - Obvykle dostupné během 2 - 3 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
BH

BH ATOMX CROSS PRO-S je více než jen elektrokolo; je to váš nový parťák pro dobrodružství, který vám otevře dveře do světa, kde jsou limity jen slovem ve slovníku. Více

Kód produktu: P100032-1 Doprava a platba

BH ATOMX CROSS PRO-S: Vaše Cesta k Neomezené Svobodě

Představte si bezbřehou svobodu, kterou pocítíte, když sjedete ze zpevněné silnice a necháte za sebou ruch města. BH ATOMX CROSS PRO-S je více než jen elektrokolo; je to váš nový parťák pro dobrodružství, který vám otevře dveře do světa, kde jsou limity jen slovem ve slovníku. S BH ATOMX CROSS PRO-S získáte nejen společníka na cesty, ale také nepřekonatelný stroj, který vás povede přes hory, lesy a polní cesty s lehkostí a stylem.

Když Se Výkon Snoubí s Elegancí

S jeho špičkovým 100mm full suspension karbonovým rámem a slitinovým zadním trojúhelníkem, BH ATOMX CROSS PRO-S nabízí optimální rovnováhu mezi odolností a hmotností. Přizpůsobený pro 27,5"+ kola, tento model vás udrží stabilně a pohodlně i na nejnáročnějších terénech. Rock Shox Deluxe Sel vidlice a SR Suntour tlumič pracují v harmonii, aby absorbovali i ty nejhrubší nárazy a poskytly vám hladkou jízdu.

Přesnost a Kontrola na Dosah Ruky

Se sadou Shimano Deore pro řazení a přehazovačkou Shimano XT 12sp, BH ATOMX CROSS PRO-S poskytuje precizní a hladké přehazování, takže můžete snadno najít ten správný převod pro jakýkoliv terén. A s robustními Shimano XT 4-pístkovými brzdami na obou kolech, máte jistotu, že vaše zastávky budou rychlé a bezpečné, bez ohledu na podmínky.

Technologie, Která Vás Pohání

Vybaveno špičkovým BROSE SMag motorem a obří 720Wh baterií, BH ATOMX CROSS PRO-S vám poskytne dostatek energie k dosažení neuvěřitelného dojezdu až 155 km na jedno nabití. S BH X Displayem budete mít veškeré důležité informace pohodlně na očích.

Design a Funkčnost v Dokonalé Harmonii

Není to jen o výkonu; BH ATOMX CROSS PRO-S také vyniká svým designem a funkčností. Od ergonomických Ergon GP10 gripů, přes praktické blatníky Wingee, až po užitečný nosič Wingee, každý detail byl promyšlen pro váš komfort a pohodlí.

Výjimečné Vlastnosti BH ATOMX CROSS PRO-S:

- Vysoký Výkon a Dojezd: S BROSE SMag motorem a 720Wh baterií je každá cesta možná, a to až na vzdálenost 155 km na jedno nabití.
- Terénní Pohodlí: Full suspension karbonový rám a kvalitní tlumiče zaručují plynulou jízdu v jakémkoliv terénu.
- Přesné Řazení: Shimano Deore a XT komponenty zajišťují hladké a spolehlivé přehazování, což vám umožní soustředit se na cestu před vámi.
- Bezpečnost na Prvním Místě: Díky Shimano XT 4-pístkovým brzdám můžete důvěřovat svému stroji, že vás bezpečně zastaví v jakékoli situaci.
- Dotažený Design: S elegancí a funkcí na mysli, BH ATOMX CROSS PRO-S nabízí prvotřídní komponenty a doplňky, které posouvají vaše jízdní zážitky na novou úroveň.

BH ATOMX CROSS PRO-S není jen elektrokolo; je to vstupenka do světa, kde každá cesta je dobrodružstvím a každé dobrodružství je nezapomenutelným zážitkem. Buďte připraveni objevovat neznámé, pokořovat vrcholy a užívat si každý okamžik na plné obrátky. Objevte svět s BH ATOMX CROSS PRO-S – protože každý den je příležitostí pro nové příběhy.

Parametry

Barva Stříbrná
Velikost S, M, L, XL