Osobní převzetí možné po předchozí domluvě na adrese Pešlova 5, Praha 9 - Vysočany

1 299 Kč

Na objednávku - Obvyklá doba doručení 5-7 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
APIDURA

Ultra lehký, nepromokavý a sbalitelný batoh. Více

Kód produktu: API006 Doprava a platba

Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat dostatek prostoru pro přenášení svých věcí, ať už vyrážíte na pěší výlet, jízdu na kole nebo na každodenní cestování. A právě zde přichází na scénu náš Batoh Apidura Packable Backpack. Tento ultra lehký, nepromokavý a sbalitelný batoh se stane vaším praktickým a stylovým společníkem, který vám usnadní život.

Batoh Apidura Packable Backpack je unikátní v tom, že vás nepřipraví o důležitý prostor, když ho nepotřebujete. Sbalitelný do malé kapsy, kterou jednoduše připnete na kolo, tento šikovný batoh je téměř neviditelný, dokud ho nepotřebujete. A když je čas ho vytáhnout a naplnit, nabízí vám rozsáhlý prostor o objemu 13 litrů pro všechny vaše věci.

Kromě toho, aby byl praktický a prostorný, Batoh Apidura Packable Backpack má také dvě boční síťované kapsy pro snadný přístup k vašim věcem za jízdy, takže nemusíte zastavit a otevírat hlavní komoru, když potřebujete rychle něco vytáhnout.

A abyste se cítili bezpečně i při jízdě za tmy, tento batoh je opatřen reflexními detaily, které zvyšují vaši viditelnost a tím i bezpečnost.

5 přesvědčivých odrážek s největšími benefity produktu:

1. Ultra lehký a nepromokavý - Batoh Apidura Packable Backpack je vyroben z ultra lehkého materiálu, který je navíc nepromokavý, takže váš batoh nezastaví ani ten nejtvrdší déšť.
2. Sbalitelný - Tento batoh můžete sbalit do malé kapsy, kterou jednoduše připnete na kolo, takže ho můžete mít vždy u sebe.
3. Prostorný - Když je rozbalený, batoh nabízí objem 13 litrů, což je dostatek prostoru pro všechny vaše věci.
4. Snadný přístup - S dvěma bočními síťovanými kapsami můžete rychle a snadno přistupovat k vašim věcem za jízdy.
5. Bezpečný - Batoh je vybaven reflexními detaily pro lepší viditelnost za tmy, takže se s ním budete cítit bezpečně i při jízdě za tmy.

Objem 13l