MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU A VYZKOUŠENÍ NA ADRESE PEŠLOVA 5, PRAHA 9.

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

90 648 Kč

Skladem
ks
(1 ks na skladě)
BH

Městské ulice ožívají novým způsobem pohybu, který přináší BH ATOMS CITY WAVE PRO – nejen dopravní prostředek, ale společník pro vaše každodenní dobrodružství. Více

Doprava a platba

BH ATOMS CITY WAVE PRO: Když Město Setká Eleganci a Výkon

Městské ulice ožívají novým způsobem pohybu, který přináší BH ATOMS CITY WAVE PRO – nejen dopravní prostředek, ale společník pro vaše každodenní dobrodružství. Toto elektrokolo je stvořeno pro ty, kdo hledají kombinaci stylu, pohodlí a technologie, aby jejich každodenní cesty byly nejen snazší, ale i zábavnější.

Vytvořeno pro Komfortní Jízdu

Začněme u srdce tohoto krasavce – odolný a lehký rám City Wave Alloy 28" s interním vedením kabelů poskytuje pevnou základnu a elegantní vzhled. Vidlice SR Suntour NX1 s 63mm zdvihu absorbují nerovnosti městské džungle, zatímco nastavitelný představec BH a pohodlné sedlo Selle Royal Look In Basic Confort zajistí, že vaše poloha při jízdě bude vždy ideální.

Výkon, Který Vás Pohání

S motorom BROSE SMag a baterií 720Wh je BH ATOMS CITY WAVE PRO připraveno doprovázet vás na cestách až do vzdálenosti 155 km na jedno nabití. Shimano Deore řazení a přehazovačka zaručují, že přechody mezi deseti rychlostmi budou hladké a intuitivní, ať už se rozjíždíte ze semaforu nebo zrychlujete na rovné trati.

Bezpečnost a Viditelnost

Bezpečnost je na prvním místě, a proto BH ATOMS CITY WAVE PRO přichází s plášti Schwalbe Big Apple 28"X2,0 s reflexními prvky, které zvyšují vaši viditelnost a bezpečnost i ve špatných světelných podmínkách. Doplňuje je kvalitní osvětlení od B&M a vysokovýkonné brzdy Shimano MT200, které vám poskytnou spolehlivou zastavovací sílu za všech okolností.

Styl a Funkčnost v Každém Detailu

S očekáváním vašich potřeb, BH ATOMS CITY WAVE PRO je vybaveno blatníky Curana Clite, nosičem Racktime Light a dalšími praktickými prvky jako stojánek Ursus King a zámek Axa Block, které vám usnadní každodenní používání.

Přesvědčivé Benefity:

1. Nejvyšší Komfort: Ergonomické sedlo a gripy Ergon GP10 zajišťují pohodlí i při delších cestách.
2. Výjimečný Dojezd: S baterií 720Wh a efektivním motorem BROSE SMag zvládnete dojíždět do práce nebo prozkoumávat město bez starostí o dobíjení.
3. Přizpůsobivost: Nastavitelný představec a komfortní sedlovka umožňují přizpůsobit kolo vaší ideální jízdní pozici.
4. Bezpečnostní Vybavení: Integrované světla, reflexní pláště a výkonné brzdy vám umožní cestovat bezpečně i za snížené viditelnosti.
5. Stylový Design: Moderní design s interním vedením kabelů a kvalitní komponenty zaručují, že vaše kolo bude vždy středem pozornosti.

BH ATOMS CITY WAVE PRO – Vaše každodenní cesty se stanou nejen snazší a pohodlnější, ale i bezpečnější a stylovější. Získejte si město na svou stranu a užijte si každý kilometr s elegancí a výkonem, které vám toto kolo nabízí. Objevte svět z nové perspektivy s BH ATOMS CITY WAVE PRO!

Parametry

Rám: City Wave Alloy 28" Internal Cable Routing
Vidlice: SR Suntour NX1 63mm
Představec: BH Adjustable
Hlavové složení: Acros AIF-544 ICR IPS
Řazení: Shimano Deore
Přehazovačka: Shimano Deore 10sp
Kliky: FSA 38T-170mm
Kazeta: Shimano CSM4100 10sp (11-46T)
Řetěz: Shimano HG54
Přední brzda: Shimano MT200 180mm
Zadní brzda: Shimano MT200 180mm
Kola: Alloy Double Wall
Pláště: Schwalbe Big Apple 28"X2,0 s reflexními prvky
Náboje: Shimano
Niple: Stainless Steel
Sedlo: Selle Royal Look In Basic Confort
Sedlovka: Alloy
Sedlová objímka: Alloy 31,6
Řidítka: BH Lite Riser 720mm
Gripy: Ergon GP10
Pedály: Alloy
Přední světlo: B&M Dopp 35 Lux
Zadní světlo: B&M Toplight
Gumicuk: Racktime
Kryt řetězu: ANO
Blatníky: Curana Clite
Nosič: Racktime Light
Stojánek: Ursus King
Zvonek: ANO
Zámek: Axa Block
Baterie: 720Wh
Motor: BROSE SMag
Dojezd: až 155 Km
Display: BH X Display Lite
Váha: 25,5 kg
Barva Stříbrná
Velikost M, L