OD 17.2. DO 24.2. DOVOLENÁ

VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY BUDOU ODESLÁNY V PONDĚLÍ 26.2.

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

90 648 Kč

Skladem
ks
(1 ks na skladě)
BH

Městské ulice ožívají novým způsobem pohybu, který přináší BH ATOMS CITY WAVE PRO – nejen dopravní prostředek, ale společník pro vaše každodenní dobrodružství. Více

Doprava a platba

BH ATOMS CITY WAVE PRO: Když Město Setká Eleganci a Výkon

Městské ulice ožívají novým způsobem pohybu, který přináší BH ATOMS CITY WAVE PRO – nejen dopravní prostředek, ale společník pro vaše každodenní dobrodružství. Toto elektrokolo je stvořeno pro ty, kdo hledají kombinaci stylu, pohodlí a technologie, aby jejich každodenní cesty byly nejen snazší, ale i zábavnější.

Vytvořeno pro Komfortní Jízdu

Začněme u srdce tohoto krasavce – odolný a lehký rám City Wave Alloy 28" s interním vedením kabelů poskytuje pevnou základnu a elegantní vzhled. Vidlice SR Suntour NX1 s 63mm zdvihu absorbují nerovnosti městské džungle, zatímco nastavitelný představec BH a pohodlné sedlo Selle Royal Look In Basic Confort zajistí, že vaše poloha při jízdě bude vždy ideální.

Výkon, Který Vás Pohání

S motorom BROSE SMag a baterií 720Wh je BH ATOMS CITY WAVE PRO připraveno doprovázet vás na cestách až do vzdálenosti 155 km na jedno nabití. Shimano Deore řazení a přehazovačka zaručují, že přechody mezi deseti rychlostmi budou hladké a intuitivní, ať už se rozjíždíte ze semaforu nebo zrychlujete na rovné trati.

Bezpečnost a Viditelnost

Bezpečnost je na prvním místě, a proto BH ATOMS CITY WAVE PRO přichází s plášti Schwalbe Big Apple 28"X2,0 s reflexními prvky, které zvyšují vaši viditelnost a bezpečnost i ve špatných světelných podmínkách. Doplňuje je kvalitní osvětlení od B&M a vysokovýkonné brzdy Shimano MT200, které vám poskytnou spolehlivou zastavovací sílu za všech okolností.

Styl a Funkčnost v Každém Detailu

S očekáváním vašich potřeb, BH ATOMS CITY WAVE PRO je vybaveno blatníky Curana Clite, nosičem Racktime Light a dalšími praktickými prvky jako stojánek Ursus King a zámek Axa Block, které vám usnadní každodenní používání.

Přesvědčivé Benefity:

1. Nejvyšší Komfort: Ergonomické sedlo a gripy Ergon GP10 zajišťují pohodlí i při delších cestách.
2. Výjimečný Dojezd: S baterií 720Wh a efektivním motorem BROSE SMag zvládnete dojíždět do práce nebo prozkoumávat město bez starostí o dobíjení.
3. Přizpůsobivost: Nastavitelný představec a komfortní sedlovka umožňují přizpůsobit kolo vaší ideální jízdní pozici.
4. Bezpečnostní Vybavení: Integrované světla, reflexní pláště a výkonné brzdy vám umožní cestovat bezpečně i za snížené viditelnosti.
5. Stylový Design: Moderní design s interním vedením kabelů a kvalitní komponenty zaručují, že vaše kolo bude vždy středem pozornosti.

BH ATOMS CITY WAVE PRO – Vaše každodenní cesty se stanou nejen snazší a pohodlnější, ale i bezpečnější a stylovější. Získejte si město na svou stranu a užijte si každý kilometr s elegancí a výkonem, které vám toto kolo nabízí. Objevte svět z nové perspektivy s BH ATOMS CITY WAVE PRO!

Parametry

Rám: City Wave Alloy 28" Internal Cable Routing
Vidlice: SR Suntour NX1 63mm
Představec: BH Adjustable
Hlavové složení: Acros AIF-544 ICR IPS
Řazení: Shimano Deore
Přehazovačka: Shimano Deore 10sp
Kliky: FSA 38T-170mm
Kazeta: Shimano CSM4100 10sp (11-46T)
Řetěz: Shimano HG54
Přední brzda: Shimano MT200 180mm
Zadní brzda: Shimano MT200 180mm
Kola: Alloy Double Wall
Pláště: Schwalbe Big Apple 28"X2,0 s reflexními prvky
Náboje: Shimano
Niple: Stainless Steel
Sedlo: Selle Royal Look In Basic Confort
Sedlovka: Alloy
Sedlová objímka: Alloy 31,6
Řidítka: BH Lite Riser 720mm
Gripy: Ergon GP10
Pedály: Alloy
Přední světlo: B&M Dopp 35 Lux
Zadní světlo: B&M Toplight
Gumicuk: Racktime
Kryt řetězu: ANO
Blatníky: Curana Clite
Nosič: Racktime Light
Stojánek: Ursus King
Zvonek: ANO
Zámek: Axa Block
Baterie: 720Wh
Motor: BROSE SMag
Dojezd: až 155 Km
Display: BH X Display Lite
Váha: 25,5 kg
Barva Stříbrná
Velikost M, L