MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU A VYZKOUŠENÍ NA ADRESE PEŠLOVA 5, PRAHA 9.

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ

Vítejte na stránkách Bikenine, Vašeho spolehlivého partnera pro všechny vaše cyklistické potřeby! Ať už jste vášnivý cyklista, který miluje dlouhé jízdy v přírodě, rodina hledající pohodlná elektrokola pro víkendové výlety nebo dobrodruh toužící po adrenalinových zážitcích na horském kole, jste u nás na správném místě. 

Představte si krásné letní ráno, když se probouzíte s myšlenkou na tu nejlepší část dne - projet se na svém oblíbeném kole. Přesně takový pocit byl základem naší společnosti. Naše cesta začala před několika lety, když jsme si uvědomili, že na trhu chybí místo, které by nabídlo široký sortiment kol a doplňků, zároveň s prvotřídním servisem a osobním přístupem ke každému zákazníkovi. A tak se zrodil Bikenine.

Naši ideální zákazníci jsou všichni, kdo mají rádi jízdu na kole a chtějí mít to nejlepší vybavení pro své dobrodružství. Ať už jste začátečník nebo zkušený cyklista, nabízíme vám produkty a služby, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů a užít si každý okamžik na dvou kolech.

Co nás odlišuje od konkurence? Jsme zapálení cyklisté, navštěvujeme cyklistická centra, vyrážíme na denní výlety i jezdíme na několika denní expedice po Česku i do zahraničí. Jezdit na kole nás baví po celý rok. Jsme unikátní díky naší vášni pro kola, a upřímnému zájmu o to, abyste měli co nejlepší zážitek s našimi produkty a službami. V Bikenine se neustále snažíme inovovat a rozšiřovat naši nabídku, abychom vyhověli potřebám našich zákazníků a byli pro ně skutečným partnerem v jejich cyklistických dobrodružstvích.

Měli byste si vybrat nás, protože vám nabízíme:

1. Široký sortiment kvalitních kol, elektrokol a doplňků od špičkového španělského výrobce BH bikes.
2. Profesionální servis jízdních kol prováděný našimi zkušenými mechaniky.
3. Osobní přístup ke každému zákazníkovi - poradíme vám s výběrem správného kola či příslušenství a pomůžeme vám s jakýmkoli problémem.
4. Pravidelné akce a slevy pro naše věrné zákazníky.
5. Vstřícný a přátelský tým, který sdílí Váš zájem o cyklistiku a bude Vám rád nápomocen.

Tak neváhejte a přidejte se k naší komunitě spokojených zákazníků! Navštivte nás osobně v naší prodejně, nebo si prohlédněte naši nabídku online a objevte, co všechno Vám Bikenine může nabídnout. Těšíme se na vás!

Bikenine - kola z devítky

Objednávky je možné po domluvě si osobně vyzvednout na adrese Pešlova 363/5, Praha 9, 190 00, jen pár metrů od metra Vysočanská a nádraží Vysočany


Náš tým

Jsem jako pták v nebi, když sedím na sedle svého jízdního kola. Jako on, i já se cítím svobodně a neomezeně, když šlapu do pedálů a směřuji k obzoru. Moje kolo jsou má křídla, která mě unášejí do dobrodružství stejně jako pták, který letí vysoko nad stromy.


Historie společnosti

Odjakživa jsem v sobě nesl hlubokou vášeň pro cyklistiku. Byla to pro mě nejen forma rekreační zábavy, ale také způsob, jak se dostat do styku s přírodou, relaxovat a uvolnit se z běžného shonu. Vzpomínám si na ty chvíle, kdy jsem jako malý kluk poprvé usedl na kolo a cítil tu nesmírnou svobodu, kterou mi tato aktivita poskytla. Od té chvíle jsem zamiloval tento sport a snil o tom, že jednoho dne budu pracovat s koly.

Tento sen se stal ještě intenzivnější, když jsem si všímal, jak se celý svět potýká s pandemií viru COVID-19. Lidé byli nuceni zůstat doma, omezit svůj kontakt s ostatními a hledat nové způsoby, jak zůstat aktivní a zdraví. Jízdní kola se stala jedním z nejžádanějších produktů, protože lidé hledali způsob, jak se pohybovat venku, aniž by přišli do přímého kontaktu s ostatními.

V této době jsem si uvědomil, že existuje obrovská poptávka po jízdních kolech, která zdaleka převyšuje nabídku. Trhy byly přeplněné, obchody nemohly uspokojit poptávku a zákazníci byli frustrovaní a zklamaní nedostatkem jízdních kol. To mě motivovalo k tomu, abych se rozhodl otevřít vlastní eshop s jízdními koly.

Můj eshop nabízí širokou škálu jízdních kol, elektrokol a různých doplňků, které uspokojí potřeby jakékoli cílové skupiny. Od těch, kteří hledají kolo pro své denní dojíždění do práce, přes sportovce, kteří hledají vysokovýkonné kolo pro svůj trénink, až po rodiny, které hledají kola pro své děti, aby mohly trávit kvalitní čas venku.

Jsem hrdý na to, co jsem dosáhl. Nejenže jsem si splnil svůj sen pracovat s koly, ale také jsem přispěl k tomu, aby lidé měli možnost zůstat aktivní a zdraví i v těchto náročných časech. Každý den se snažím nabízet nejlepší servis a produkty svým zákazníkům a těším se na další příležitosti, jak rozvíjet svůj eshop a podporovat cyklistickou komunitu.