-12 500 Kč na skladová elektrokola!!!
Platí pro osobní odběr a platbu v hotovosti.
12 500 Kč se odečte z aktuální ceny.

ČTVRTEK 8.6. ZAVŘENO

Vítejte na stránkách Bikenine, Vašeho spolehlivého partnera pro všechny vaše cyklistické potřeby! Ať už jste vášnivý cyklista, který miluje dlouhé jízdy v přírodě, rodina hledající pohodlná elektrokola pro víkendové výlety nebo dobrodruh toužící po adrenalinových zážitcích na horském kole, jste u nás na správném místě. 

Představte si krásné letní ráno, když se probouzíte s myšlenkou na tu nejlepší část dne - projet se na svém oblíbeném kole. Přesně takový pocit byl základem naší společnosti. Naše cesta začala před několika lety, když jsme si uvědomili, že na trhu chybí místo, které by nabídlo široký sortiment kol a doplňků, zároveň s prvotřídním servisem a osobním přístupem ke každému zákazníkovi. A tak se zrodil Bikenine.

Naši ideální zákazníci jsou všichni, kdo mají rádi jízdu na kole a chtějí mít to nejlepší vybavení pro své dobrodružství. Ať už jste začátečník nebo zkušený cyklista, nabízíme vám produkty a služby, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů a užít si každý okamžik na dvou kolech.

Co nás odlišuje od konkurence? Jsme zapálení cyklisté, navštěvujeme cyklistická centra, vyrážíme na denní výlety i jezdíme na několika denní expedice po Česku i do zahraničí. Jezdit na kole nás baví po celý rok. Jsme unikátní díky naší vášni pro kola, a upřímnému zájmu o to, abyste měli co nejlepší zážitek s našimi produkty a službami. V Bikenine se neustále snažíme inovovat a rozšiřovat naši nabídku, abychom vyhověli potřebám našich zákazníků a byli pro ně skutečným partnerem v jejich cyklistických dobrodružstvích.

Měli byste si vybrat nás, protože vám nabízíme:

1. Široký sortiment kvalitních kol, elektrokol a doplňků od špičkového španělského výrobce BH bikes.
2. Profesionální servis jízdních kol prováděný našimi zkušenými mechaniky.
3. Osobní přístup ke každému zákazníkovi - poradíme vám s výběrem správného kola či příslušenství a pomůžeme vám s jakýmkoli problémem.
4. Pravidelné akce a slevy pro naše věrné zákazníky.
5. Vstřícný a přátelský tým, který sdílí Váš zájem o cyklistiku a bude Vám rád nápomocen.

Tak neváhejte a přidejte se k naší komunitě spokojených zákazníků! Navštivte nás osobně v naší prodejně, nebo si prohlédněte naši nabídku online a objevte, co všechno Vám Bikenine může nabídnout. Těšíme se na vás!

Bikenine - kola z devítky

Prodejna v ulici Na Břehu 23, Praha 9 - Vysočany je otevřena vždy v pondělí od 16 do 19 hodin, v úterý od 9 do 13 hodin a ve čtvrtek od 14:30 do 18 hodin, v ostatní dny podle našich možností nebo po telefonické domluvě.


Náš tým

Jsme nadšenci do cyklistiky a svůj volný čas nejraději trávíme v sedle kola v přírodě. Dva přátelé ze zaměstnání, Lukáš a Pavel, kteří chtějí spojit své koníčky s prací. 


Historie společnosti

Založit společnost Bikenine s.r.o. nás napadlo v roce 2020. Narození dohromady čtyřech potomků a uzavření úřadů nás lehce zbrzdilo, proto společnost začíná naplno fungovat od července 2021.