MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU A VYZKOUŠENÍ NA ADRESE PEŠLOVA 5, PRAHA 9.

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ

Dětská kola a odrážedla

Nevyhazujte peníze za dětská odrážedla a jízdní kola - půjčte si je od nás!

Model

Velikost Přislušenství 1 den Víkend
(pá - po)
Týden Měsíc Vratná kauce Volné termíny

Frog Tadpole Mini (červené)

10" 100 125 150 MĚSÍC 250 5 000 Kalendář

Frog Tadpole Mini (žluté)

10" 100 125 150 MĚSÍC 250 5 000 Kalendář

Frog Tadpole (červené)

12" 110 135 160 MĚSÍC 290 5 000 Kalendář

Frog Tadpole (růžové)

12" 110 135 160 MĚSÍC 290 5 000 Kalendář

Max1 Maxík (oranžové)

12" 80 100 120 MĚSÍC 200 2 000 Kalendář

Rezervace:

pomocí rezervačního formuláře níže, e-mailem na bikenine@bikenine.cz nebo
telefonem či sms na tel.: 792 545 888


Nyní můžete zkontrolovat aktuálně dostupné termíny v tabulce přístupné přes odkaz "Kalendář"


Na delším zapůjčení vozíku se můžeme samozřejmě domluvit.

Vratná kauce se skládá pouze v hotovosti

Půjčovné lze hradit kartou nebo hotově, ideálně okamžitým bankovním převodem

Proč utrácet nemalé částky za drahá odrážedla a dětská jízdní kola, když děti rostou tak rychle, že už během pouhého půl roku dokážou přerůst své stávající vybavení? Představte si tu frustraci, když pečlivě vyberete kolo, které se zdá být ideální, investujete do něj značnou sumu peněz, a než se nadějete, vaše dítě na něj začne být příliš velké. A co následuje? Další návštěva obchodu, další výběr, další výdaje. Tento kolotoč se může zdát nekonečný a finančně vyčerpávající.


Místo toho, abyste neustále kupovali nové a nové vybavení, máme pro vás skvělé řešení. Půjčte si odrážedlo nebo dětské kolo od nás za velmi výhodnou cenu. Naše služby jsou navrženy tak, aby vám ušetřily čas, peníze i nervy. Když si od nás půjčíte odrážedlo nebo kolo, nejen že významně ušetříte, ale také získáte možnost flexibilně reagovat na růst a potřeby vašeho dítěte. Jakmile vaše dítě vyroste z jednoho kola, jednoduše nám ho vrátíte a půjčíte si větší model.


Naše nabídka je nejen cenově dostupná, ale také velmi flexibilní. U nás najdete široký výběr odrážedel a dětských kol různých velikostí, barev a designů, které uspokojí potřeby a vkus každého malého cyklisty. A co víc, naše nabídka se bude postupně rozšiřovat, abychom vám mohli nabídnout ještě větší výběr a ještě lepší služby. Neustále sledujeme trendy a novinky na trhu, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší a nejmodernější produkty.


Představte si svět, ve kterém nemusíte trávit hodiny hledáním toho správného kola, svět, ve kterém nemusíte počítat každou korunu a obávat se, že za pár měsíců budete muset opět investovat do nového vybavení. Představte si, jaké to je, když můžete jednoduše přijít k nám, vybrat si kolo, které vám padne do oka, a být si jisti, že až z něj vaše dítě vyroste, my budeme připraveni s dalším. To je realita, kterou vám nabízíme.


A nejen to. Půjčováním kol a odrážedel také přispíváte k udržitelnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Méně vyrobených a zakoupených kol znamená méně odpadu a menší ekologickou stopu. Připojte se k nám a společně uděláme něco dobrého pro naše děti i pro naši planetu.


Děkujeme, že nám důvěřujete a že si vybíráte právě nás. Těšíme se na vaši návštěvu a na to, že vám pomůžeme udělat ten nejlepší výběr pro vaše malé cyklisty.