MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU A VYZKOUŠENÍ NA ADRESE PEŠLOVA 5, PRAHA 9.

PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ

Máme pro Vás úžasný příběh o založení jedné z nejlepších značek jízdních kol na světě - BH Bikes. Připrav se na cestu plnou vášně, odhodlání a úspěchu!

Představte si, že už více než sto let září na cyklistickém nebi jedna značka, která přináší nejen precizní jízdní kola a elektrokola, ale také fascinující příběh o úspěchu a vášni pro sport. Ano, mluvím o španělské značce BH, kterou v roce 1909 založili bratři Albisteguiové, tři vizionářští bratři - Beistegui Hermanos (odtud název BH). Tito bratři byli posedlí myšlenkou vytvořit dokonalé jízdní kolo, které by změnilo životy lidí. A od té doby se jejich výtvory staly symbolem kvality a inovace ve světě cyklistiky.

A tak se začala psát historie BH Bikes. Bratři Beistegui se pustili do práce a postupně si vybudovali pověst výrobců špičkových kol, která vydržela dodnes. Jejich inovativní designy a technologie pomohly tisícům cyklistů dosáhnout svých snů a překonat hranice možného.

Představte si teď rok 1929 - začátek první expanze BH na mezinárodní trh. Od té doby se značka BH postupně vyšplhala na vrchol světových značek kol a elektrokol. A dnes? Dnes je BH hrdým držitelem několika titulů ve Světovém poháru a láká nejen běžné nadšence do cyklistiky, ale i špičkové závodníky na světové úrovni.

BH Bikes dnes používají nejen profesionální cyklisté, ale i běžní lidé, kteří milují jízdu na kole. Tyto kola jsou oblíbené pro svou lehkost, odolnost a výkon. Ať už jsi vášnivý horský biker nebo milovník silničních závodů, BH Bikes ti nabídne to pravé kolo pro tebe.

A pokud vám to nestačí, pak se jen podívejte na seznam legend cyklistiky, které důvěřují právě značce BH. Jména jako Carlos Coloma nebo David Valero jsou jen špičkou ledovce úspěchů, které BH dosáhla. A co teprve jejich kola na letních olympijských hrách - tam prostě nesmí chybět!

Takže ať už jste vášnivý cyklista nebo jen občasný jezdec, značka BH vám nabízí kola a elektrokola, která vás dostanou dál, rychleji a s větším stylem. Přidejte se k tisícům spokojených zákazníků a objevte, co to znamená mít kolo od značky, která žije pro cyklistiku. BH - vášeň pro kolo, která trvá už přes sto let!

Tak co říkáš? Chceš se taky přidat k rodině BH Bikes a zažít radost z jízdy na špičkovém kole? Neboj se objevovat nové cesty a dobrodružství, protože s BH Bikes budeš mít vždy spolehlivého partnera na svých výletech.

Tak hurá na kola a užij si nezapomenutelné zážitky s BH Bikes!