V půjčovně aktuálně máme volné všechny cyklovozík od značky THULE. Rezervujte a vyzkoušejte...

Zapomeňte na nudu a objevte svět luxusních elektropohonů Brose! Představujeme vám německou značku, která je synonymem pro výkon, sílu a klid. Brose totiž ukazuje, jak má vypadat opravdu tichý motor - je měřítkem kvality ve svém oboru.

Tato společnost se specializuje především na pohonné jednotky pro dveře, sedadla a další součásti vozidel, kde mají elektromotory uplatnění. S více než 26 000 zaměstnanci a výrobními závody ve 24 zemích (ano, i u nás v ČR) jsou pravým gigantem ve svém oboru. A jejich každoroční produkce? Úctyhodných 200 milionů elektromotorů pro automobilový průmysl!

A co teprve jejich inovace pro elektrokola? Motor Brose S-mag je šampionem s nízkou hmotností, silným kroutícím momentem 90 Nm a podporou šlapání jezdce o úžasných 410%. 

Důležitost přesnosti dávkování výkonu motoru u elektrokola asi nemusíme zdůrazňovat - nikdo přece nechce zažít nepříjemné situace na kole! Motor Brose proto používá hned 3 typy senzorů, které zaručují naprosto přesný a plynulý výkon asistence. Díky tomu si můžete nerušeně užívat maximální komfort za každých okolností.

Systém 3 - 5 jízdních režimů ECO, TOUR a BOOST FX pak umožňuje citlivé a plynulé dávkování výkonu i ve velmi členitém a náročném terénu. A to není vše! Velký převodník motoru zajistí přesnou, plynulou jízdu s dostatkem výkonu - pocitově jako na klasickém kole.

Kromě nízké hmotnosti motoru, malých rozměrů a kompaktního designu se můžete těšit také na elegantní LCD displej s vyšší odolností proti poškození. Ať už jej umístíte na představec nebo řidítka, bude skvělým společníkem pro MTB modely elektrokol.

A co teprve dojezd? Připravte se na úchvatných až 200 km s bateriemi o kapacitě 650 Wh nebo 750 Wh! Tak na co ještě čekáte? Objevte fascinující svět prémiových elektropohonů Brose a užijte si jízdu jako nikdy předtím!

1. Užijte si nekonečnou svobodu na kole: Německé elektromotory Brose vám umožní bez námahy zdolávat kopce a bojovat s protivětrem, aniž byste se museli zastavit nebo si přestat užívat jízdu. Představte si, jak budete míjet ostatní cyklisty s úsměvem na tváři, zatímco oni se zadýchaně trápí.

2. Výkon, který pohání Váš sen: S kroutícím momentem 90 Nm a podporou šlapání až o 410% se budete cítit jako profesionální cyklista, aniž byste museli strávit celý den v posilovně. Získejte tu výhodu, kterou potřebujete k tomu, abyste dosáhli svých cílů rychleji a snadněji.

3. Šeptejte tichým lesem: Nikdo nebude vědět o vaší tajné zbrani – tichém projevu elektromotoru Brose. Ticho je tak dokonalé, že ani vy nebudete vědět, že je tam - dokud nepocítíte jeho sílu pod nohama.

4. Lehkost jako peříčko: Představte si elektrokolo, které má motor o hmotnosti pouhých 2,9 kg – to je lehčí než většina notebooků! Už žádné těžké a neohrabané stroje, naše elektrokola s motory Brose vám umožní zůstat agilní a pohotoví i na těch nejnáročnějších trasách.

5. Investujte do své vášně, ne do svých frustrací: Nechte starosti o nespolehlivost a potíže s levnými elektromotory za sebou. Kvalitní německé elektromotory Brose jsou navrženy tak, aby vydržely dlouho a poskytovaly spolehlivý výkon při každém šlápnutí. Buďte hrdí na to, že jste udělali správnou volbu pro svůj cyklistický životní styl.