V půjčovně aktuálně máme volné všechny cyklovozík od značky THULE. Rezervujte a vyzkoušejte...

Ahoj, milý cyklisto! Představujeme ti bikepackingové brašny - geniální a šikovné řešení pro zabalení veškerého vybavení na tvých dobrodružných výletech. V poslední době se staly hitem a získaly srdce zejména u mladší generace cykloturistů.

Bikepackingové brašny jsou jako kouzelný trik - připevňují se přímo na rám kola, pod sedlo nebo na řídítka. Tímto způsobem dokážou udržet hmotnost kola nízkou a zároveň rozložit váhu vybavení rovnoměrně po celém jízdním kole. To vše přispívá k pohodlnější jízdě, která tě bude provázet na každém kilometru tvé cesty.

Tak neváhej a objev kouzlo bikepackingových brašen, které ti pomohou změnit způsob, jakým cestuješ na kole, a otevřou dveře do světa nekonečných možností a dobrodružství!

Možná se na první pohled nezdají tak objemné jako klasické brašny, ale právě to je jejich kouzlo! Naučí vás vybírat si jen to nejnutnější a odměnou vám bude lehčí kolo a svobodnější jízda.

Samozřejmě, sundávání těchto brašen může být trochu náročnější kvůli množství suchých zipů a různých způsobů uchycení, ale zase na druhou stranu místo dvou nebo čtyř velkých brašen budete mít několik menších, které se snadno přizpůsobí vašemu stylu jízdy.

Co se týče odolnosti proti vodě, nabídka je široká - od těch opravdu vodotěsných (a ano, možná o něco těžších) až po ty, které vydrží celkem dost, ale bohužel ne vždy zvládnou delší a silný letní déšť. Nicméně, jak říkáme: "V suchu je síla!"

Základní sada bikepackingových brašen obvykle zahrnuje podsedlovou brašnu, rámovou brašnu, řidítkovou brašnu a horní rámovou brašnu. A to je teprve začátek! Můžete si vybrat z mnoha dalších menších brašen, jako jsou například brašny na vidlici, spodní rámovou trubku nebo další řídítkové brašny.

Podsedlová brašna je skvělá v tom, že si ji můžete přizpůsobit podle aktuální potřeby - když potřebujete více místa, zvětšíte ji a naopak. Ideálně do ní uložíte lehčí náklad, jako je oblečení. Řidítková brašna je zase perfektní pro věci týkající se spaní, jako spacák nebo karimatka. Rámová brašna pak pojme ty nejtěžší věci a pomůže vám udržet rovnováhu.

A co ty menší brašničky? Do horní rámové brašny si můžete dát věci, které chcete mít stále po ruce - mobil, peněženku nebo třeba malou svačinu. Spodní rámová brašna pak nabízí prostor pro nářadí, lepení a náhradní duše.

Výběr je opravdu obrovský a výrobců bikepackingových brašen je nepřeberné množství. Proto si udělejte čas a vyberte si tu pravou brašnu pro vás. Ideálně navštivte prodejnu s vaším kolem a vyzkoušejte si, která brašna vám nejlépe padne. Nezapomeňte při výběru myslet na své potřeby a preference, abyste si vybrali ten správný model pro vaše dobrodružství.

Naši nabídku najdete zde.

Přejeme vám šťastnou cestu plnou úžasných zážitků!