V půjčovně aktuálně máme volné všechny cyklovozík od značky THULE. Rezervujte a vyzkoušejte...

Lukáš

Záležitost cyklistiky je pro mě více než jen sport, je to vášeň. Jeden z největších aspektů, který mě na cyklistice fascinuje, je pocit svobody a dobrodružství, který se s ní pojí. Je to jakési přirozené toulání se, když jste sami, jen vy a vaše kolo, projíždějící krajem a objevující krajinu. 

Obdivuji technické detaily svého kola, záleží mi na každém šroubku a kolečku. Představa, že na tak zdánlivě jednoduchém stroji mohu překonat nespočet kilometrů a dosáhnout neuvěřitelných rychlostí, mě naplňuje úctou k lidskému důmyslu a tvořivosti.

Mé nejoblíbenější chvíle jsou ty, kdy si v sedle kola užívám klid a mír. Cítím vítr ve vlasech, slunce na tváři a slyším zvuky kolem sebe. Pro mě je to dokonalá relaxace a způsob, jak se dopřát chvíli pro sebe a své myšlenky.

Volný čas trávím nejraději na kole. Ať už jde o ranní projížďky před prací, kdy se snažím předehnat východ slunce, nebo o dlouhé víkendové výlety, kdy se snažím překonat své dosavadní rekordy. Pokaždé, když sednu na kolo, cítím se naplněný energií a nadšením. 

Často se také zapojuji do místních cyklistických skupin a účastním se různých akcí. Je to skvělá příležitost setkat se s ostatními nadšenci do cyklistiky, vyměnit si zkušenosti a tipy, ale také si udělat nové přátele.

Cyklistika je pro mě životní styl, způsob, jak se pohybovat, relaxovat a poznávat svět kolem sebe. Kolo je pro mě jakýmsi prodloužením mého těla, které mě nese kamkoli chci. Ať už se jedná o cestu do práce, nákup nebo dobrodružnou jízdu přes hory a údolí. Moje láska k cyklistice je vášnivá a nekonečná.